KONST / Litografier / Färglitografi 13442311
nr 1344 2311
Ylva Ekman
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Zälg". Signerad och numrerad 217/220. Motivet: 55x84 cm
Ylva Ekman, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:50:59
31/8 17:11:17
600 kr
31/8 19:16:23